Metalický efektový sprej KREUL 400 ml ZLATÁ

Neohodnoceno
Dostupnost Skladem
345 Kč
Metalický efektový sprej KREUL 400 ml ZLATÁ
Neohodnoceno

KREUL metalický sprej s efektem lístkového zlata

Jak docílit zlatého lesku snadno a rychle? Když se na povrch předmětu nanesou tenké částečky zlata, vytvoří se jedinečný lesk. Pokud nechcete tohoto metalického zlatého efektu dosáhnout nanesením plátkového zlata, zvolte KREUL metalický sprej. Nastříkáním několika tenkých vrstev získáte vzhled lístkového zlata. Zrcadla, rámy obrazů nebo jiné dekorativní prvky jsou v mžiku pozlacené a vytvářejí luxusní atmosféru bydlení. Sprej je vhodný pro oblíbené předměty v interiéru. Pozlacené dekorativní prvky ve venkovním prostředí by měly být dodatečně chráněny lakem KREUL Zapon. Restaurování ve zlatě je tak snadné!
 

Vlastnosti:

  • Rychleschnoucí nitrolak s efektním vzhledem podobným lístkovému zlatu.
  • Optimální účinek na bílém povrchu  (v případě potřeby můžete udělat podkladový nátěr akrylovou matnou bílou barvou)
  • Není vhodný pro polystyren
  • Na dřevo, papír, lepenku, kámen, vysušený beton, terakotu, sklo, keramiku, hlínu, kov, plast.

Použití:

Odstraňte rez a nečistoty. Povrch musí být čistý, suchý a zbavený mastnoty. Chraňte okolní povrchy před mlhou z postřiku. Sprej 2 minuty protřepávejte, poté udělejte zkušební postřik. Zkontrolujte kompatibilitu barvy na nenápadném místě. Nastříkejte několik tenkých vrstev křížem. Vzdálenost postřiku by měla být přibližně 25 cm. Účinek závisí na barvě podkladu a počtu nanesených vrstev. Nestříkejte na povrchy natřené syntetickými pryskyřicemi.
 

Pro použití v exteriéru přetřete lakem KREUL Zapon https://www.kreativnisvet.cz/produkt/lak-zapon-kreul-400-ml-11204.htm

 

 

 


 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: